-

 

ELEKTRONİK CİHAZLAR:

 

       KISA ÖZELLİKLERİ

RESİMLERİ

 

ALARM  İZLEME MERKEZİ CİHAZI  GETA 1000

 
10000 Aboneden telefonla veya GSM  modülü ile gönderilen ;DTMF ,"Contact ID" ve Pulse tonda veri (data) alabilen, gelen mesajları bilgisayardaki alarm izleme yazılımına ve yazıcıya aktarabilen alarm izleme merkezi cihazıdır (receiver).

 

 

 

 

GÜVENLİK  ALARM  KONTROL  PANELİ  GETA6064

 
6 Bölgeli,8 Telefona 4 konuşma mesajı , telefonla GETA1000 ’e 25 data mesajı iletebilen keypad 'li LCD display 'li alarm kontrol panosu Uzaktan "uploading -downloading" yapılabilen,uzaktan ev otomasyonunda kullanılabilen temel özellikleri de vardır. Program    keypad ile yapılabilir .

                      

 

 

 

         GÜVENLİK  ALARM  KONTROL  PANELİ  GETA 16

 
Lokal olarak 16 kanal digital giriş- çıkışı olan çıkışları programlanabilen , giriş bilgilerini PC ’ye aktaran kontrol birimi .

                     

 

 

 

         MASTER-UYDU  CİHAZI  GETA 5024 U

 
Master birim tarafından  sorgulandığında lokal ağda (LAN)  veya iki telli olarak RS485 iletişim formatında haberleşerek adres ve 24 giriş I/O bilgisini master birime ve bilgisayara aktaran ünitedir.

                    

 

 

 

KEYPAD  VE  GİRİŞ  KONTROL CİHAZI  GETA  7010

 
0 dan 7 ye kadar rakamlı , 1 kod kabul edebilen , daimi transistorize ve röle çıkışlı olmak üzere NO ve NC iki ayrı ortak çıkış verebilen keypad ünitesi .

                            

 

 

 

          KEYPAD  VE  GİRİŞ  KONTROL CİHAZI  GETA 7060

 

GETA 6060 Serisi cihazları programlıyabilen LCD displayli keypad.

                          

 

 

 

            KEYPAD  VE  GİRİŞ  KONTROL CİHAZI   GETA 7061

 

GETA 6060 Serisi cihazları programlıyabilen LCD displayli keypad.

    

    

 

 

          KEYPAD  VE  GİRİŞ  KONTROL CİHAZI  GETA 7100

 
0 dan 10 kadar rakamlı , 10 ayrı kod kabul edebilen , her kod için 10 ayrı çıkış ve her kod için daimi ve momentery olmak üzere iki ayrı ortak çıkış verebilen ve bu bilgileri bilgisayara aktaran keypad ünitesi .

                        

 

 

 

          24 KAPININ GİRİŞ ÇIKIŞ KONTROL CİHAZI  GETA 5024A

 
24 Kapının giriş ve çıkış kontrolunu zamana göre yaparak alarm bilgisi oluşturan ve bu bilgiyi bilgisayar'a ve printer'a aktaran sistemdir.24 Kapının giriş ve çıkış kontrolunu zamana göre yaparak alarm bilgisi oluşturan ve bu bilgiyi bilgisayar'a ve yazıcıya aktaran sistemdir.

                    

 

 

         KOMÜNİKATÖR (TELEFON ARAYICI)  GETA 4

 

4 Bölgeli ,GETA 1000 ’e telefonla DTMF formatında 4 giriş , 4 restore ,3 arıza ve 1 test bilgisi gönderebilen komünikatör .Program sabit.Otomatik 8 telefon arayabiliyor.Sesli mesaj iletebiliyor.

                     

 

 

 

 

 KOMÜNİKATÖR (TELEFON ARAYICI)  GETA 6060

 
6 Bölgeli ,GETA 1000 ’e telefonla DTMF formatında 6 giriş , 6 restore ,6 arıza ve 1 test bilgisi gönderebilen komünikatör .Uzaktan "uploading -downloading" yapılabilir. Program Keypad ile yapılabilir .Otomatik 8 telefon arayabiliyor.Sesli mesaj iletebiliyor.
 

 

               VERİ KAYDEDİCİSİ  GETA 9320

32 giriş kanallı , 64açma-kapama olayını sıra sayısı , tarih ,saat ,dakika bilgisiyle PC ye ve yazıcıya aktaran LCD display 'li printer arabirimi .

                 

 

 

 

GÜÇ  KAYNAĞI GETA 4000

Switching modda çalışan , nominal 3A çıkış verebilen ve çıkış gerilimi 0-14V arası ayarlanabilen kısa devre akım korumalı güçkaynağı .

               

 

 

ALARM  BUTONU GETA 5123

 

Mikroswitch'li alarm butonu (Hafızalı-parmak izi alabilen)

                 

 

 

SICAKLIK SENSÖRÜ GETA 5024T

 
Ortam sıcaklığını ölçerek daha önce ayarlanan değere göre röle otomasyonu yapar,ölçtüğü değerler RS485 formatında bilgisayara ulaştırarak ölçülen değerlerin kaydedilmesine olanak sağlar.

                    

 

 

GAZ KAÇAĞI SENSÖRÜ GETA 5400

 

Likit ve doğal gazların ve sensörü değiştirilerek diğer gazların da her hassasiyette varlığını dedekte ederek sesli ve röle çıkışı (220V 5A) verebilen gaz sensörü .

 

 

 

        NEM SENSÖRÜ GETA 5024RH

 

Ortamın bağıl nemini ölçerek daha önce ayarlanan değere göre röle otomasyonu yapar,ölçtüğü değerler RS485 formatında bilgisayara ulaştırarak ölçülen değerlerin kaydedilmesine olanak sağlar.

 

 

 

SU ve İLETKEN SIVI SENSÖRÜ GETA 5501

 

İletken sıvıların varlığını ölçerek NO,NC röle çıkışı ve sesli uyarı verebilen sensör .

 

 

       

  SU ve İLETKEN SIVI SENSÖRÜ  (3 SEVİYELİ) GETA 5503

 

Suyun veya iletken sıvı ve hamurların varlığını tesbit ederek 3 ayrı seviyede 3 ayrı Röle (220V 8A) çıkışı verebilen bir standart ray montajlı bir cihazdır.

 

 

 

SES  KUVVETLENDİRME ÜNİTESİ GETA 5690

 

Kazancı ayarlanabilen hassas mikrofonlu ön kuvvetlendirici. Sessiz kameralar için mikrofon ünitesi

 

 

 

 

AMLİFİKATÖR GETA 5699

 

1Watt'lık çıkış gücü olan ve 12V DC ile çalışan amplifikatör cihazı.

 
 

 

YANGIN-ARIZA KONTROL PANELİ GETA 8064

 

6 Bölgeli , LCD Display'li ,Komünikatörlü,alarm durumunda 8 telefonu arayabilen,merkeze data diğer telefonlara 1 konuşma mesajı iletebilen,kısa devre-kopuk-alarmı ayrı ayrı gösterebilen yangın veya arıza kontrol panelidir.Program ve kumanda keypad'la yapılabilir. "Uploading-Downloading"özelliği vardır.

 

 


    © GETA Elektronik 2005-2024 Her hakkı saklıdır.