ELEKTRONİK CİHAZLAR:

 

 

GRUP

 

ÜRÜN KODU

                                  KISA ÖZELLİKLERİ

RESİMLERİ

 
ALARM  İZLEME
MERKEZİ   CİHAZI
      

GETA 1000

10000 Aboneden telefonla veya GSM  modülü ile gönderilen ;DTMF ,"Contact ID" ve Pulse tonda veri (data) alabilen, gelen mesajları bilgisayardaki alarm izleme yazılımına ve yazıcıya aktarabilen alarm izleme merkezi cihazıdır (receiver).

 

 

 

GÜVENLİK
ALARM
KONTROL
PANELLERİ

GETA 6064

6 Bölgeli,8 Telefona 4 konuşma mesajı , telefonla GETA1000 ’e 25 data mesajı iletebilen keypad 'li LCD display 'li alarm kontrol panosu Uzaktan "uploading -downloading" yapılabilen,uzaktan ev otomasyonunda kullanılabilen temel özellikleri de vardır. Program    keypad ile yapılabilir .

                      

 

 

GETA 16

Lokal olarak 16 kanal digital giriş- çıkışı olan çıkışları programlanabilen , giriş bilgilerini PC ’ye aktaran kontrol birimi .

                     

 

 

MASTER-UYDU

GETA 5024U

 
Master birim tarafından  sorgulandığında lokal ağda (LAN)  veya iki telli olarak RS485 iletişim formatında haberleşerek adres ve 24 giriş I/O bilgisini master birime ve bilgisayara aktaran ünitedir.

                    

 

 

KEYPAD'LAR
VE
ACCESS
KONTROL
CİHAZLARI

GETA 7010

 
0 dan 7 ye kadar rakamlı , 1 kod kabul edebilen , daimi transistorize ve röle çıkışlı olmak üzere NO ve NC iki ayrı ortak çıkış verebilen keypad ünitesi .

                            

 

 

GETA 7060

 
GETA 6060 Serisi cihazları programlıyabilen LCD displayli keypad.

                          

 

 

GETA 7061

 
GETA 6060 Serisi cihazları programlıyabilen LCD displayli keypad.

    

    

 

GETA 7100

0 dan 10 kadar rakamlı , 10 ayrı kod kabul edebilen , her kod için 10 ayrı çıkış ve her kod için daimi ve momentery olmak üzere iki ayrı ortak çıkış verebilen ve bu bilgileri bilgisayara aktaran keypad ünitesi .

                        

 

 

GETA 5024A

 
24 Kapının giriş ve çıkış kontrolunu zamana göre yaparak alarm bilgisi oluşturan ve bu bilgiyi bilgisayar'a ve printer'a aktaran sistemdir.24 Kapının giriş ve çıkış kontrolunu zamana göre yaparak alarm bilgisi oluşturan ve bu bilgiyi bilgisayar'a ve yazıcıya aktaran sistemdir.

                    

 

KOMÜNİKATÖR

GETA 4

 

4 Bölgeli ,GETA 1000 ’e telefonla DTMF formatında 4 giriş , 4 restore ,3 arıza ve 1 test bilgisi gönderebilen komünikatör .Program sabit.Otomatik 8 telefon arayabiliyor.Sesli mesaj iletebiliyor.

                     

 

 

GETA 6060

 
6 Bölgeli ,GETA 1000 ’e telefonla DTMF formatında 6 giriş , 6 restore ,6 arıza ve 1 test bilgisi gönderebilen komünikatör .Uzaktan "uploading -downloading" yapılabilir. Program Keypad ile yapılabilir .Otomatik 8 telefon arayabiliyor.Sesli mesaj iletebiliyor.
 
 

VERİ

KAYDEDİCİSİ

GETA 9320

32 giriş kanallı , 64açma-kapama olayını sıra sayısı , tarih ,saat ,dakika bilgisiyle PC ye ve yazıcıya aktaran LCD display 'li printer arabirimi .

                 

 

 

GÜÇ
KAYNAĞI

GETA 4000

Switching modda çalışan , nominal 3A çıkış verebilen ve çıkış gerilimi 0-14V arası ayarlanabilen kısa devre akım korumalı güçkaynağı .

               

 

ALARM

BUTONU

GETA 5123

Mikroswitch'li alarm butonu (Hafızalı-parmak izi alabilen)

                 

 

SICAKLIK

SENSÖRÜ

GETA 5024T

 
Ortam sıcaklığını ölçerek daha önce ayarlanan değere göre röle otomasyonu yapar,ölçtüğü değerler RS485 formatında bilgisayara ulaştırarak ölçülen değerlerin kaydedilmesine olanak sağlar.

                    

 

GAZ
SENSÖRÜ

GETA 5400

 
Likit ve doğal gazların ve sensörü değiştirilerek diğer gazların da her hassasiyette varlığını dedekte ederek sesli ve röle çıkışı (220V 5A) verebilen gaz sensörü .

 

 

NEM

SENSÖRÜ

GETA 5024RH

 
Ortamın bağıl nemini ölçerek daha önce ayarlanan değere göre röle otomasyonu yapar,
ölçtüğü değerler RS485 formatında bilgisayara ulaştırarak ölçülen
değerlerin kaydedilmesine olanak sağlar.

                           

 

SU ve SIVI
SENSÖRÜ

GETA 5501

 
İletken sıvıların varlığını ölçerek NO,NC röle çıkışı ve sesli uyarı verebilen sensör .

                

 

GETA 5503

 

Suyun veya iletken sıvı ve hamurların varlığını tesbit ederek 3 ayrı seviyede 3 ayrı Röle (220V 8A) çıkışı verebilen bir standart ray montajlı bir cihazdır.

                         

 

SES
ÜNİTELERİ

GETA 5690

 
Kazancı ayarlanabilen hassas mikrofonlu ön kuvvetlendirici.
Sessiz kameralar için mikrofon ünitesi

                       

 

 

GETA 5699

 
1Watt'lık çıkış gücü olan ve 12V DC ile çalışan amplifikatör cihazı.
 
 
YANGIN -ARIZA
KONTROL
PANELLERİ

GETA 8064

 
6 Bölgeli , LCD Display'li ,Komünikatörlü,alarm durumunda 8 telefonu arayabilen,merkeze data diğer telefonlara 1 konuşma mesajı iletebilen,kısa devre-kopuk-alarmı ayrı ayrı gösterebilen yangın veya arıza kontrol panelidir.Program ve kumanda keypad'la yapılabilir. "Uploading-Downloading"özelliği vardır.

                   

 

 


                                      © GETA Elektronik 2005-2022
 Her hakkı saklıdır.